Vánoční tipy – aneb přála bych si od Ježíška

Pokud ještě nemáte všechny dárky, spoléháte na poslední předvánoční týden a obdarovávanými jsou knihomolové, mohly by vám pomoci moje tipy na knihy, které mě na trhu zaujaly a určitě by mi udělaly moc velkou radost (čti: většina z nich je v mém dopisu Ježíškovi :o).

Králové Bourbonu – J.R.Ward

9788026902737-500x500První díl z nové série Králové bourbonu od mé oblíbené autorky J.R.Ward. Po unavenějším konci série Bratrstvo černé dýky jsem vážně zvědavá, jak se autorka popere s novým prostředím a postavami. Pevně doufám, že její hrdinové budou mít tak propracované charakteristiky i tělesné znaky, tak jako v minulých sériích a že se bude moci moje fantazie rozběhnout naplno.

Oficiální anotace:

Fascinující kronika rodiny Bradfordových, dlouholetých neoficiálních vladařů světové mekky bourbonské whisky. Neustále přiživované bohatství jim zajistilo mocný vliv a výsady dynastie, která navenek dodržuje ušlechtilá pravidla miláčků štěstěny a vybraného vkusu, ale vytváří ostrou hranici mezi sobě rovnými a svými zaměstnanci, kteří dřou do úmoru jen pro blaho svých chlebodárců.

Hrdinka příběhu Lizzie, vynikající a uznávaná zahradní architektka, tuto křehkou mez překročí, když se zamiluje do marnotratného Lanea Bradforda, a málem přijde o všechno, co si v životě tvrdě vybojovala. Lane se po několika letech vrací domů a přináší s sebou i stíny minulosti, která skrývá nejeden bezohledný čin a řadu děsivých tajemství.

Ve víru rocku – Katy Evans

4c-500x500Ediční plán nakladatelství Baronet mě přivedl ke knize Ve víru rocku. Jak se ukázalo, jedná se již o pátý díl série Real. Podle recenzí se zdá, že se nebude jednat o žádné extra dílo, ale touha si ho přečíst mě stále neopouští. Dobrým znamením je, že se tahle série dá koupit i v elektronické verzi pro čtečky. Vzhledem k názorům ostatních čtenářek budu asi opatrná a nejprve zkuším jeden díl v elktronické podobě, než si tahle série zaslouží stálé místo v mé knihovně.

Oficiální anotace:

Každá žena ho chce – kromě té, pro niž zpívá.

Pandora se doteď domnívala, že se přes zradu svého přítele, rockového zpěváka Mackenny, už přenesla a její zlomené srdce se zahojilo. Ten se ale nyní vrací do Seattlu na největší koncert roku a Pandora se rozhodne ho na pódiu zesměšnit. Když ji však chytnou, dostane na vybranou: buď proti ní vznesou obvinění, nebo splní několik podmínek. Pandoře se ani jedna z nich nezamlouvá, protože tak bude muset strávit se svým bývalým přítelem víc času, než by se jí zamlouvalo. Vzájemná blízkost však probudí vášeň, která mezi nimi kdysi vládla, a brzy je jasné, že bez ohledu na to, jak Mackennu nenávidí, stále k němu něco cítí. A nejhorší je, že on to ví také. Jenže neví úplně vše.

 

Řekni mé jméno – J. Kenner

9788026902461-500x500Trohu překvapivá je další série navazující na již osvědčenou sérii Stark trilogy. Dle popisu bychom se měli vydat za exotikou na ostrov Santa Cortez. Očekávám svižné a lehké letní čtení. Ale proč si takové čtení nedopřát u vánočního stromečku. Autorka zatím nezklamala, její předchozí knihy byly plné jiskření, flirtu, smysluplného sexu a touhy a myslím, že když hlavní hrdinové opustí kancelářské prostředí, může to příběhu jedině prospět. Jen pozor komu se chystáte tuto knihu koupit. Puritánštější jedinyci by se mohli u čtení červenat :o)

Oficiální anotace:

V prvním dílu nové erotické trilogie, odehrávající se ve známém Starkově světě, se seznámíme s Jacksonem Steelem a Sylvií Brooksovou. S odhodlaným mužem, který si jde vždy za svým, a zdrženlivou ženou, které však odstup nevydrží dlouho…

Posledních pět let Sylvia prožila jako v děsivé noční můře. Ke strašným tajemstvím, jež si s sebou nesla od dětství, se přidal zásah rovnou do srdce. Poznala muže, který v ní spustil lavinu nekontrolovaných pocitů a vášní.

Jenže Sylvia se citů děsí, a tak před ním uteče. Znovu je svede až společná práce na projektu prázdninového resortu na panenském ostrově Santa Cortez. Intriky, dávná tajemství a nové záhady však hrozí zničit nejenom tento exotický ráj na zemi, ale i jejich vztah..

Vánoční svátky jsou plné romantických vyznání a gest, lásky, pohody, ale taky spousty volného času na to, abychom si beztrestně zalezli pod deku a maličko se zasnili a proč to snění neokořenit trošičkou sexu. Nakonec to možná ocení i váš partner :o)

Co přinese Ježíšek vám?

 

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s