Velká prázdninová výzva – den 6-10

Úkol č. 6. Ovocný dezert pro druhé

Jako ovocný dezert nešlo vybrat nic jiného než meruňkové knedlíky. Řekla bych, že měly i celkem úspěch, což u nás se sladkostmi moc často neslavím ;o)

Meruňkové knedlíky

Úkol č. 7. Snězte 3 druhy zeleniny

Úkol snízt tři druhy zeleniny byl vcelku jednoduchý, ikdyž ne moc kreativní, takže jako skoro každý večer, salátek z standardní trikolóry – okurka, rajča, paprika a pro efekt podávané na lůžku z baby salátku a česnekovo jogurtovou zálivkou.

Tři druhy zeleniny

Úkol č. 8: Uchovejte něco na zimu

Úkol uchovat něco na zimu mi přišel právě vhod. Vezla jsem si od našich našušené bylinky, které bylo už jen třeba přendat do vzduchotěsných lahviček a popsat, abych se v těch bylinách v zimě nestratila ;o)

Zásoby na zimu

Úkol č. 9: Pošlete pohled z prázdnin

Pohled z prázdniny byl opravdovým úkolem. Nejen, že jsem pohled neposílala už strašně dlouho, ale hlavně vymyslet komu pošlu pohled, aby na mě nekoukal jako na blázna. Odnesly to kamarádčiny děti, kterým, jak doufám, pohled udělal radost a já zjistila, že známky pořád chutnají tak odporně jako tenkrát, jen poněkud méně lepí.

Pohled z prázdnin

Úkol č. 10: Dejte si jídlo do ruky

Jídlo do ruky se mi taky celkem hodilo. Tento úkol vyšel na pátek, kdy většinou sedám do auta a frčím někam na víkend. Ani tentokrát tomu nebylo jinak a tak bylo potřeba zabalit svačinku do ruky, do auta. Jídlo do ruky

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s